SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Ekstra :
Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
82363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 tdi 66 kw
Ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Klim
Viti 2001
Ne gjendje shum te mir Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni BESNIKU
Fushë Kosovë
044238530
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »