SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 TDI 140CV - VIT. 2008
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
119,000
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Child Locks
ID e produktit :
82423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ME DOGANE- 2014
Regjistrimi i dyt ne ALBANIA
Blerës serioz ju lutem!
Çmimi i negocueshëm!
11.000 €
Informata rreth publikuesit
francesco
Prishtinë
+355697228362
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »