SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Combo, 1.7. 2000, dizell
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2000
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
82437
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pikapi ( pickup) Opel COmbo, 1.7 kubik, viti i prodhimit 2000, dizell, marsh manual. Eshte shume i mire, i ruajtur, gomat e reja, servisin e kryer, kaishin e nderruar si dhe ka regjistrim deri ne tetor.
Informata rreth publikuesit
burim.aliu89
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »