SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato dizell -1996, 2.5
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '15
Lloji :
Fiat Ducato
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,812
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1996
Ekstra :
Radio
ID e produktit :
82438
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes furgonin, Fiat Ducato, 1996, 2.5 dizell. Furgoni eshte i ruajtur shum dhe eshte i regjistruar deri ne tetor te ketij viti. Furgoni eshte tip top me krejt.
Informata rreth publikuesit
burim.aliu89
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »