SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf II
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
277,223
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1989
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
82457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 2 ne gjendje shum te mir 1.8 Benzin plus plin punon ne dyjat shpenzimet e Vogla ..
Hidrolik
Fellne
Branik te Gjan
Amartizera Sport
etjjj....
Informata rreth publikuesit
Besart
Kosov
Kosov [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »