SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet urgjent golf 4 pacific 04 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Shufra Kulmi
ID e produktit :
82473
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
urgjent golf me qemim te arsyeshem
viti 2004 tdi di te kuqe ,klimatronik
karrikat me nxemje ,ngjyre te kuqe .ne gjendje te shkelqyshme
si mbrenda dhe jashte .+37744397146 viber
Informata rreth publikuesit
Jupi
Backnang
Backnang [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »