SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tafa
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Hidraulik, Airbags, DVD Player, Sensor Parkingu
ID e produktit :
82474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel combo 1.7 disel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tafe
Shtërpcë
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »