SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
82475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.6
Klim
Dritare Elektrike
Pasqyre elektrike
Air bag
Rks deri me 28 / 12 / 2015
Vetura është e importuar nga zvicrra
Vetura ka servisin e kryer
Per me shum na kontaktoni ne tel
049/207-012 ose ne 049/ 869-949
Informata rreth publikuesit
Plator
Deçan
049207012
Junik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »