SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT B5 1.9TDI (DI T'KUQE), 96KW(131PS), 6SHPEJTSI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
82522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VW PASSAT B5 1.9TDI, VETURA POSEDON :

** MOTORRI 1.9TDI (DI T`KUQE) **

** 96KW(131PS) **

** 6SHPEJTSI **

** CLIMATRONIC **

** RADIO ORIGJINALE TE VW **

** I REGJISTRUAR RKS DERI ME KORRIK 2015 **

** I SERVISUAR KOMPLET PARA 3000KM **
Informata rreth publikuesit
denis
Kastriot
045430396
Kastriot [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »