SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C3 2004 1.6 B
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Citroen C3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
82603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Shitet Citroen C3 1,6 -Manual 5 shpejtsi
-Viti i Prodhimit :2004 regjistrim deri me 15.11.2015

-I Ardhur nga Zvicrra

-Vetura Posedon:
-ABS
-Goma M&S
-Kilmatronik
-Tempomat
-Komanda ne Timon
-Radio Audio-CD
-Airbag
-Board Computer
-Senzora te parkimit
-Centrall Mbyllje
-Gjama Elektronik
-Interier te paster
-Gjama te zi(FABRIKISHT)
-2 pal Kapak per Goma etj .

-Ndrroj me ndonje veture Automatik

-Per me shum info : 049602103 D.M
Informata rreth publikuesit
Drilon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »