SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes renault espace
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Lloji :
Renault Espace
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
22.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
82639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është ne gjendje te mir i ardhur nga franca
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
musa
Skënderaj
044633257
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »