SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
renault laguna 2.2 dCi
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Lloji :
Renault Laguna
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
82651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
makina esht me letra gjermane shum n gjendje t mir full option per me shum kontakto 044/049136063
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Düsseldorf, Germany
Malishevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »