SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.6-03
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '15
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2003
Ekstra :
Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
82671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Meriva 2003 1.6 benzins, 4 dye,r xhamat e zeza fabrikisht, posedon klim, airbag, radio cd homologimin gjitha i ka te kryera gjendje perfekte
Informata rreth publikuesit
Eduard
Klinë
049487827
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »