SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ford fiesta
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.10
Viti :
1986
ID e produktit :
82775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes ford fiesta 1.1 ne gjendje te mire , vetem freni i dores nuk i punon po rregullohet me pak pare (10 euro) regjistrim deri ne fund te vitit.
Informata rreth publikuesit
ilmi
Prishtinë
044 744 643
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »