SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 1.9 TDI -03
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
74.00
Viti :
2003
ID e produktit :
82979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 4 1.9 TDI ME I TE KUQE NGJYRA E ZEZ KLIMA AIRBAG ABS GOMA TE MIRA I ARDHUR NGA AUSTRIA ESHT SHUME I RUJTUM 044-988-994 ose ne viber +37744988994
Informata rreth publikuesit
medi_006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »