SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.5 dizel 2007
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi
ID e produktit :
83094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Clio 1.5 dci ,
Viti i prodhimit 2007'
Regjistrim edhe 3 muaj ,
Vetura eshte ne gjendje shum te mire per ma shum na kontaktoniTel : 044907575
Informata rreth publikuesit
Getuar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »