SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 1.9 GTI-TDI (DI) kuqe viti i prodhimit 2001 rks 8 muj regjistrim golfi posedon ABS KLIM TRONIK ESP GJAMA ELEKTRONIK PASQYR ELEKTRONIK AIRBEG ALARM SISTEM QELJE ELEKTRONIKE FELLNE TE MIRA 17 NGJYYR E ZEZE EXTRA MAT KONTAKTONI NE TEL . 044381930 049492920 viber
Informata rreth publikuesit
Agron
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »