SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda cc -2001
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
83131
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjend :
Motorri Honda 1000 kubik esht tip top shum gjendje perfekte , pothuaj se i ri.. ska fjal per ta pershkru mund te vini ta shikoni edhe vet...
I ardhur nga italia tashme gjindetee ne kosov..
dokumentat i ka te gjitha duganen se ka te pagune. .Kilometrat i ka ne Foto Original te vetat.!
Motorri esht siq shihet ne foto.. ska defekte asgje po as gritha apo deme me te vogla..!
+ Teshat dhe Kapuqin bashk me motorr !
049-812-562
Informata rreth publikuesit
FesTim
Munich, Germany
Suharek [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »