SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 2 kia sportage
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Lloji :
Kia Sportage
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli
ID e produktit :
83138
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes 2 kia sportage te vitit 2001 njeri prej tyre eshte ne gjendje shume te mire
eshte DIZEL
i doganuar
regjistrim deri me daten 10.2015
:::
ndersa kia tjeter
nuk eshte i doganuar
::
dhe CMIMI per te dyt eshte 2600 EURO
mund te me kontaktoni ne nr
044-234-306
049-715-665
Informata rreth publikuesit
Taffa
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »