SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 1.9cc Dizell ,Klim.... RKS(1 vit)
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
83170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 206 1.9cc Dizell , Viti i prodhimit 2000 , Ngjyr e kaltert metalike , I regjistruar RKS (1 vit ), Vetura posedon :
- Klim
- Tempomat
- ESP , ABS , AirBag
- Cd-Radio
- Drita mjegulle
- Hidraulik
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Centrall
- Interier te ruajtur , etj ..... Vetura osht ne gjendje te rregullt teknike

-------------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------------ Qmimi : 2.600 euro
Informata rreth publikuesit
valdrin
Ferizaj
044126301
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »