SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 2004
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW CADDY 2.0 SDi
Regjistrim deri me 29\09\2015
Kilometra te Garantuera
Posedon Librin e Servisit
Vetura Eshte ne Gjendje Shum Te Mir
Per me Shum Info
045-690-200
049-158-219.
Informata rreth publikuesit
ardiian.f
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »