SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA Sportage 2001
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
ID e produktit :
83245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KIA Sportage 2001
Lloji:KIA sportage
Motor:1.9
Ngjyra :kuqe eret
Nr. i dyerve :2
Marshi :Manual
Karburanti :Benzine
Viti :2001
Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
CEL:0685744349
Informata rreth publikuesit
alfred
TIRANE [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »