SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA PICK UP ,1.7 DIESEL ,KARAVAN ME DY DYER -04
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
83246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE , SHUME EKONOMIKE , DHE KA REXHISTRIM EDHE 8 MUAJ RKS.
E DESTINUAR PER BARTJE .
Informata rreth publikuesit
prima
Prishtinë
045333345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »