SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HYUNDAI SANTA FE 2004-DIESEL 2.0,RKS
Çmimi :
€5,750.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '15
Lloji :
Hyundai Santa Fe
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VETURA ESHTE NE GJENDJE JASHTEZAKONISHTE TE MIRE , EKONOMIK ,REXHISTRIM RKS DERI NE KORRIK 2015.
2.0 DIESEL , KARRIGAT ME NXEMJE , KLIMATRONIK ETJ .
4X4 AUTOMATIK
Informata rreth publikuesit
prima
Prishtinë
045333345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »