SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf Plus V
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
83305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf Plus, vetura eshte ne gjendje shume te mire, posedoj librin e historis se serviseve ( BAKi-automobile, Porche-prishtina, Reforma) 1.9 TDI 110 kF , marshi me 6 shpejtesi , karrikat me nxemje, board compluter mulit funksional, pasqyr me sensor, dhe sensor shiu, klima automatike dy zoneshe, tempomat, sensor parkimi, drita automatike leaving home/coming home, dhe poshtu ka shtese nxemsen shtes, vebasti apo auxiliairan heater, e cila mund te aktivizohet me telekomand apo me timer, kam setin e gomave vere/dimer, regjistrim ka deri ne nentor te vitit 2015, nese jeni te interesuar me kontaktoni ne numer apo ne email adress,.
Informata rreth publikuesit
milot
Prishtinë
044183244
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »