SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet vetura
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '15
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
80,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
83313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Renault Clio 1.5 D, viti i prodhimit 2002, ngjyre hiri, ne gjendje te rregullt teknike, me shpenzimet shume te vogla. Vetura ka tri dyer, xhama elektronik, mbyllje qendrore, goma dimri. Pranoj telefonata nga ora 10:00-23:00
Informata rreth publikuesit
Nasser
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »