SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes opet tigra 1.4 benzin
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Lloji :
Opel Tigra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
83337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon klim
Eshte ne gjendje shum te mire teknike
Hargjimet minimale
Regjistrim deri ne maj 2015
Informata rreth publikuesit
petrit
Prishtinë
044601786
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »