SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.9 GTC 150 PS esht ne gjendje te shkelqyer si ne moto
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '15
ID e produktit :
83411
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Astra 1.9 GTC 150 PS esht ne gjendje te shkelqyer si ne motorr ashtu edhe ne karaseri.. me servisim gjithnje i rregullt te Opel Dugi tash esht ber servis komplet ne motorr: Seti Zamajc,Seti kishit dhe Ulje Filtera Si the Amortizera me Gvint te ardhur nga Germany..Ka felgat e e Veres 225/35/19 te Dimrit 225/45/17 Nr Kontakt 045/23/29/23
Informata rreth publikuesit
sheremet-dinore
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »