SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Tdi 2005 2.0
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
83413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 5 Tdi 2.0 viti i prodhimit 2005 i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike i servisuar ngjyra e zezë metalike regjistrim edhe 6 muaj për më informata kontaktoni ne numrin e telefonit 049 346 689
Informata rreth publikuesit
Liridon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »