SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Kuga
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Ford Kuga
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
58,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford kuga 2.0 viti i prodhimit 2009 kilometra te kaluara ka 58000 dhe eshte ne gjendje shum te rregullt
Informata rreth publikuesit
Ragip
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »