SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Passat 1.9 Tdi viti prodhimit 04/2005
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
83435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ende ne tabela te Austris i regjistruar. Postuar nëpërmjet celularit.


+436604908606 Viber
Informata rreth publikuesit
Irfan
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »