SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vario 612 D
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
96,902
Motori (kubik) :
2874.00
Viti :
2000
Ekstra :
Hidraulik, Radio
ID e produktit :
83436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kamioni Mercedes Vario 612 D, ne gjendje te rregullt,
mund te behet dhe ndrrimi me Mercedes Sprinter 2008-2010.

Ju mirepresim !
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »