SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530xd
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '16
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
83446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 530XD e prodhuar ne nentor te 2006,karavan, makina esht ne gjendje shum te mir,ka 231 ps , ngjyra zez , makina esht shum e rujtne , gomat sapo te ndrruara t e veres me fellne 16, nderrim i mundshem me bmw 530d (Facelift) ose bmw 3series 2008 , per me shum informacione +37744612232 ose +38649855608
Informata rreth publikuesit
Besi
Prizren
+38649855608
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »