SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz C-1.8 Benzin -98
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
206,627
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
83447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes-Benz C-Class 1.8 Benzin viti i prodhimit muaj i 10 -1998


- NGJYRA BLU E ERRET PERLA, SHUME PASTER PA GERVISHTJE
- PILOT AUTOMATIK
CD- RADIO FM/AM - ORIGJINAL MERCEDES-BENZ AUDIO 10
- KLIMA
- SEDILJE ME NGROHJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- XHAMAT ELEKTRIKE
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- TIMON HIDRAULIK
- 2 CELESA ORIGJNAL TE FABRIKES
- DOGANA E PA PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.
Informata rreth publikuesit
Seid
Prishtinë
+37745493495
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »