SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 Pacifik 1.9 Tdi
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 PACIFIK 1.9 tdi i tkuqe karrigat me nxemje dritat xenon orgjinal fellne 16 me goma treja larse t dritav kilometrat 1550000 t garantume 100% Sigurim regjistrim FULL KASKO deri n mujin e 11.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »