SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 206 cc
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
49200502.00
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
83467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206cc kabrio ngjyr e zez me dogan homologim regjistrim.edhe 1 vjett rypi motorin pumpa ujit vajin filterat koshnica treja 4 guma treja
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dion
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »