SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Mondeo 2.2 TDCI TITANIUM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '15
Lloji :
Ford Mondeo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
158,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Mondeo 2.2 TDCI (155 PS) TITANIUM Viti i prodhimit: 2005 Hargjimet e kombinuara: 6.5 Litra/100km Marshi: Manual 6 Shpejtesi Karriget: Elektrike, Gjysem lekure me nxemje dhe ftofje Timoni: Me komanda dhe me nxemje Parking senzora mbrapa Xhami i pare me nxemje Fellnet TITANIUM 18" Senzora shiu Dritat Xenon me senzor (dhezen vet) Navigacion, CD, MP3 EBERSPACHER (kur temperatura eshte nen 0, aktivizohet dhe e nxen veturen per 3-5 min) Regjistrim deri me 06.05.2016 i ardhur nga zvicrra, kilometrat e garantuara me liber te servisit Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gëzim T.
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »