SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo
Çmimi :
€5,150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
83478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo
1.4
tdi me i te kuqe
diesel
2005, seria e fundit
4 dyer
klime
abs
airbag
alarm
mbyllje qendrore
dritaret me mbyllje elektrike
pasqyret m enxemje
i servisuar
ne gjendje shume te mire
regjistrim deri ne shtator 2015
km. 196000, te garantuara me liber servisi


kontakti:
044 248 901
049 665 255
Informata rreth publikuesit
uran
049 665 255
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »