SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bora Volkswagen/VW
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Bora
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
83479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Bora 1.9 TDI (DI-TKUQE) +ChipTuning Me rigjistrim Viti 2004 Posedon : Klim AC, Xenon, Pasqyret me nxehmje,Karrikat lkur dhe me nxehmje ,Navi ,Gomat e reja me fellne ,Manual 6shpejtsi servisim komplet set ,Regjistrim 1 vit ngjendje teknike shum tmir etj......
Informata rreth publikuesit
muhamet
Prishtinë
045558378
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »