SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Peugeot boxer 2.5 turbo dizel -cmimi shume i volitshem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2000
ID e produktit :
83513
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kombi Pezho Boxer 2.5 turbo Dizell

Viti i prodhimit: Gusht 2000

Kilometra te kaluara: 170 000km

Bart deri ne: 1700 kg

I ardhun nga Gjermania

Kombi eshte ne gjendje te shkelqyeshme


Tel: 044276647
Informata rreth publikuesit
Veton
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »