SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Vectra
Çmimi :
€3,400.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
83522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vevctra 2.2 TDI viti prodhimit 2004
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »