SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes skuterin 125 cc i ri
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
ID e produktit :
83551
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes skuterin ne gjendje rregullt rks i qlajmrum vetem 5900 km ka info 045533434
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sovran
Gjilan
045570061
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »