SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-220-1997
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Maj '15
Lloji :
Mercedes 220
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
83555
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI
-SERIA ELEGANCE
- 220 CDI NAFTE
-TAPICERIA "ELEGANCE" SHUME SHUME E PASTER
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- AIRBAG(SRS), ABS, ESP
- 2 CELSA ORIGJNAL TE FABRIKES
- DISQE ALUMINI
-TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA

- I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE
- CMIMI I DISKUTUSHEM
-JU FALEMINDERIT PER ME TEPER KONTAKTONI NE TEL :)
0682573370
Informata rreth publikuesit
djaliekstrem
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »