SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 1.9 tdi
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,246
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
83631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 RKS- nje vit
1.9 tdi
karrikat me nxemje , boks cd
Dy kaishat e motorrit, diskat, gurthnet, vajin e frenave, vajin e menjaqit, vajin, filterat, vajin e hidraulikut i ka ne rregull.
4 goma tveres treja
makina eshte ne gjendje te rregullt.
bej ndrrim

Tel : 049-841-851
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »