SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190D dizell RKS 1990
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
271,857
Viti :
1990
Ekstra :
Mbyllje Qendrore, Hidraulik
ID e produktit :
83636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura
*Mercedes 190D dizell*
*I kaltert*
*Viti i prodhimit 1990*
*Fellne 15 coll origjinale te Mercedesit*
*Timon hidraulik*
*Manual 4 shpejtesi*
*Xhami mbrapa me ngrohje*
*Hapje-mbyllje qendrore*
*Mbyllje automatike gjate levizjes*
*Drita automatike*
*I regjistruar RKS*
Ne gjendje shum te mire teknike ska asnje defekt..Harxhimet 6L/100km .Nuk eshte ne hipoteke bankare
Nr i telefonit : 045 289 401
Nr viber : +37745289401
Informata rreth publikuesit
Endrit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »