SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi T4 2.4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
329,658
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1993
Ekstra :
Radio, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
83641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi 2.4 1993 ne gjendje shum te mir teknike 8 ulse ne librez regjistrim deri me 07/04/2016
Tel.049860260
Informata rreth publikuesit
Ardian
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »