SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf VI 2010 1.6 TDI R-Line
Çmimi :
€13,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
117,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
83642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf VI R-Line i ruajtur pa dogan Nga Austria 117.000 Kilometra 77 kW / 105 PS
Numri 044 642 511
Informata rreth publikuesit
Amir
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »