SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320 d ( Dizell ) , Full extra - RKS 1 vit
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
83646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW 320 Dizell , Karavan , 100 kw , Viri i prodhimit 12/2001 ( model 2003 ) , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS ( 1 vit ) , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- ESP , ABS , AirBag
- 2 qelsa
- Tempomat
- Vollon ylli
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Drita kristal dher drita mjegulle
- Interier te ruajtur
- Cd-Radio
- Goma dhe Fellne t'reja , Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

------------------ Info : 044-109-711 / 044-126-301 -------------------- Qmimi 4.500 euro
Informata rreth publikuesit
valdrin
Ferizaj
044126301
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »