SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW M3
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Lloji :
BMW M3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
135,600
Motori (kubik) :
32.00
Viti :
1994
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Spoiler
ID e produktit :
83649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW M3 ne gjendje te mir.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »