SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
!!!!! SUZUKI GSXR-600 !!!!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
83664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUZUKI NE GJENDJE SHUM TE MIRE;TE GJITHA SERVISIMET E KRYERA SI DHE SHUM PJESE EKSTRA;;;
ME JOSHIMURA,ULJE TE RE DHE FILTER DHE FILTER I AJRIT,,,,,,

045-357 268
Informata rreth publikuesit
Votim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »